Гуртожитки

На території Київського електромеханічного фахового коледжу розміщенно два студентські гуртожитки для проживання юнаків та дівчат. Гуртожитки призначені для проживання на період навчання іногородніх, а також  студентів заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії.

 

Для проживання у гуртожитку створені всі умови для навчання та відпочинку: студенти мають можливість проживати у трьох-чотирьох  місних кімнатах, на кожному поверсі є кухня з газовими плитами, санвузли та умивальники. У кожному із гуртожитків є душові кімнати, пральні.

Для навчання та проведення дозвілля в гуртожитку проведений Інтернет, є кімната самопідготовки та кімната відпочинку, в якій проводяться виховні заходи, вечори відпочинку, тут  студенти можуть переглянути улюблені телепередачі. У коледжі функціонує медпункт.

Вихователі гуртожитків –  забезпечують процес адаптації студентів до нових, самостійних умов проживання в гуртожитку,  проводять різноманітні заходи: вечори відпочинку, роботу з профілактики правопорушень, шкідливих звичок в студентському середовищі, конкурс на кращу кімнату.

Вихователь гуртожитку №1

Козачок Вікторія Олегівна

З метою організації змістовного дозвілля студентів проводиться цілий ряд спортивних, культурно-масових та виховних заходів. Упродовж року проводяться лекції, бесіди. тренінги на теми: «Профілактика злочинності, алкоголізму та насильства серед молоді», «Репродуктивне здоров’я дівчат. Планування сім’ї», «Крадіжка – це злочин», «Геть паління – ми за здорове покоління» та інші, зустрічі студентів із психологом, дільничним інспектором. 

Щомісяця проводяться засідання студентської ради гуртожитку, де розглядаються питання побуту, дозвілля студентів тощо.

Систематично проводяться рейди-перевірки санітарного стану кімнат і місць спільного користування, а також дотримання студентами гігієнічних норм. На екранах чистоти виставляються оцінки, на основі яких проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку. 

У стінах гуртожитку наші студенти відчувають  повагу, дружелюбність та допомогу з боку адміністрації, вихователів та працівників гуртожитку.

Вартість проживання для здобувачів освіти в гуртожитках коледжу у 2022/2023 становить 900 грн./місяць за ліжко-місце.*

* Вартість може коригуватися протягом навчального року в установленому законодавством порядку.

Інформацію щодо наявності вільних місць у гуртожитках можна отримати за телефоном +38 (044) 249-85-98 (Ірина Вікторівна).