Про коледж

Вступник, випускник, студент, колега – двері нашого коледжу завжди відкриті для Вас!

КЕМТ – це 145 років успішного досвіду. Не дивлячись на свій поважний вік, наш коледж – це сучасний та прогресивний заклад освіти.

Найкращі можливості опанувати обрану спеціальність, здобути практичні навички професії, познайомитись з цікавими людьми – тут. Успіх приходить до того, хто вміє ці можливості використовувати.

Коледж несе відповідальність за якість своїх освітніх послуг, спираючись на 145-річні традиції, унікальну академічну культуру, інтеграцію наукових досліджень та освітнього процесу, на власну місію, візію та цінності.

Відповідно до статті 7 Закону України "Про освіту", мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова. Коледж дотримується вимог Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Мова освітнього процесу - українська.

КЕМТ – це також безліч можливостей для всебічного та гармонійного розвитку особистості. Ми пропонуємо компетентнiсне навчання та корисне дозвілля.

План роботи коледжу на 2022-2023 н.р. 

Компетентнiсне навчання. Організовуємо освітній процес так, щоб студенти через активну дослідницьку та самоосвітню діяльність розвивали свої інтелектуальні можливості і творчі здібності. Наша мета – сформувати бажання вчитися, вміння самостійно мислити та застосовувати знання на практиці.

Корисне дозвілля. Після навчальних занять студенти мають широкий вибір активностей за інтересами, які вдало доповнюють основну освітню лінію та формують гармонійну особистість. Ми пропонуємо студентам відвідувати гуртки технічної творчості, участь у наукових проєктах, вокальний, танцювальний гуртки, спортивні секції, екскурсії, подорожі.

Адміністрацією постійно проводиться робота для поліпшення умов праці викладачів та навчання студентів. У приміщеннях навчального корпусу та студентських гуртожитків зроблено сучасні ремонти. Навчальні аудиторії оснащені технічним обладнанням, є усе необхідне щоб урізноманітнити та покращити якість освітнього процесу: інтерактивні дошки, мультимедійне обладнання, сучасне лабораторне обладнання для опанування професійних навичок.

Маємо чудову бібліотеку з комп’ютерами та вільним  доступом в мережу Інтернет, студенти до 19:00 години що будня та до 15:00 у суботу можуть займатись у тихій комфортній атмосфері.

Тренажерна зала та спортивні майданчики для підтримання здоров’я і гарної фізичної форми.

Коледж забезпечує високий рівень загальноосвітньої підготовки студентів, необхідний для здобуття ними освіти на наступних етапах навчання, активного входження у майбутню професійну діяльність, утвердження у правильності вибору професії, виховує свідомих громадян української держави.