Протидія корупції

 

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА коледжу на 2022-2023 н.р.

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ відповідального з питань запобігання та виявлення корупції у коледжі

НАКАЗ про призначення особи з питань виявлення  та запобігання корупції

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ’ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Київський електромеханічний фаховий коледж забезпечує прийом та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в Київському електромеханічному фаховому коледжі. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції згідно з вимогами законодавства.

Повідомити про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення будь-яким зручним для вас способом:

Електронна пошта: dogmattix@ukr.net 

Електронна форма звернення

Анонімні звернення розглядатимуться уповноваженим з питань запобігання корупції відповідно до вимог ст.53 Закону України «Про запобігання корупції»

Уповноважена особа з питань запобігання корупції - Гребенюк Олексій Валерійович