Спорт

Керівник фізичного виховання

Дзюба Лариса Генадіївна

(044) 249-84-89

Викладач фізичного виховання та фізичної культури, спеціаліст «Вищої категорії», звання викладач – методист.

Педагогічний стаж – 31 рік.

Кандидат в Майстри Спорту з плавання.

У позаурочний час займається секційною та факультативною роботою зі студентами. Культивує такі види спорту: волейбол, настільний теніс і бадмінтон. Тренує збірні команди коледжу з бадмінтону та волейболу. Активно приймає участь у районних та міських змаганнях. Зі студентами коледжу приймає участь у змаганнях з волейболу міста Києва (КЗЛ – Київська загальна ліга з волейболу серед професійних команд).

Викладач фізичного виховання та фізичної культури

Буга Володимир Петрович

Спеціаліст «Вищої категорії».

Педагогічний стаж – понад 40 років.

Кандидат в Майстри Спорту з волейболу.

У зв'язку з специфікою предметів «Фізична культура» та «Фізичне виховання» постійно підтримує свою фізичну форму, займається у тренажерному залі та залі спортивних ігор. Його життєве кредо  – ефективніше один раз показати.

У позаурочний час займається секційною та факультативною роботою зі студентами. Культивує такі види спорту: настільний теніс, легка атлетика, волейбол, футбол. Тренує збірні команди коледжу з футболу, настільного тенісу, легкої атлетики. Активно приймає участь у районних та міських змаганнях.

Викладач фізичного виховання та фізичної культури, "Захист України"

Поливода Людмила Анатоліївна

Молодший лейтенант, спеціаліст «Вищої категорії».

Кандидат в Майстри Спорту з баскетболу.

Педагогічний стаж – 16 років

У позаурочний час займається секційною та факультативною роботою зі студентами. Культивує такі види спорту: баскетбол, кульова стрільба та атлетична гімнастика. Тренує збірну команду коледжу з баскетболу. Активно приймає участь у районних та міських змаганнях.