Студентське самоврядування

Студентське самоврядування у Коледжі – це самостійна громадська діяльність студентів із реалізації функцій управління вищим навчальним закладом, яка визнається адміністрацією коледжу і здійснюється студентами відповідно до мети і завдань, що стоять перед студентським колективом.

Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів Коледжу.

Студентське самоврядування - це діяльність, за допомогою якої максимально виявляються і реалізуються організаторські та творчі здібності студентів, формуються моральні якості та почуття патріотизму.

Діяльність органів студентського самоврядування направлена на вдосконалення освітнього процесу, спрямованого на якісне навчання, виховання духовності та культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності та відповідальності за доручену справу.

Основні завдання органів студентського самоврядування:

-    прийняття актів, що регламентують їхню організаційну діяльність;

-    забезпечення і захист прав та інтересів студентів;

-    забезпечення виконання студентами своїх обов’язків;

-    сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;

- організація співробітництва з органами студентського самоврядування інших закладів вищої освіти і молодіжними та громадськими організаціями;

- безпосередня участь студентів у реалізації державної молодіжної політики;

- забезпечення інформаційно-молодіжної, правової, психологічної, фінансової допомоги студентам (спільно з відповідними службами);

- контроль за навчальною та трудовою дисципліною студентів, оперативне реагування на її порушення;

-   координація діяльності старостату, студентського профкому;

-   участь у розподілі стипендіального фонду;

-  проведення вечорів відпочинку, конкурсів, КВК, посвяти в Студенти, випускних вечорів, днів відділень тощо.

- пропаганда здорового способу життя, запобігання вчиненню студентами правопорушень: паління, вживання ними алкоголю, наркотиків тощо.

За погодженням з органом студентського самоврядування в Коледжі приймаються рішення:

-  відрахування осіб, які навчаються в Коледжі, та їх поновлення на навчання;

-  переведення осіб, які навчаються в Коледжі за кошти фізичних та юридичних осіб, на навчання за кошти державного замовлення;

-   призначення стипендій;

-  затвердження Правил внутрішнього розпорядку Коледжу в частині, що стосується осіб, які навчаються.

Голова студентського самоврядування

Скоропляс Ангеліна

Навчаюсь на 4 курсі спеціальності "Комп'ютерна інженерія", відділення АСУ. Активно приймаю участь в художній самодіяльності та студентському житті коледжу. Разом із студентами та студенською профспілкою пишемо сценарії, ставимо танці та організовуємо культурно-масові заходи онлайн та офлайн. Танцювала 4 роки бальні танці та 6 років спортивно-естрадні, зараз ходжу на різні танцювальні майстер класи для розвитку. Ставлю постановки для культурно-масових заходів. Також навчаю дітей сучасному танцю. Дуже хочу щоб війна закінчилась і ми повернулись до минулого життя, навчатися офлайн, створювати нові концерти, відкривати нові таланти.
З другого місяця війни почала волонтерити разом із колегами по роботі і продовжуємо це до сьогодні. Ми допомагаємо дітям, переселенцям, людям похилого віку, ЗСУ і всім хто її потребує. Ми перебираємо одяг, розкладаємо речі для малюків та дорослих, влаштовуємо ярмарки за потреби і на виручені кошти купуємо необхідне для ЗСУ (карімати, наколінники, перчатки ...) або необхідне для малюків в лікарні.

Голова студентського профкому

Захарчук Анастасія

Навчаюсь на 2 курсі за спеціальністю "Комп`ютерна інженерія", відділення АСУ.  3 роки займалася легкою атлетикою. Зараз беру активну участь в різних сферах життя коледжу. Люблю танцювати та відкривати для себе нові захоплення, ніколи не зупиняюся на поставлених цілях. На початку війни займалася волонтерською діяльністю та плела маскувальні сітки. Хочу повернутися до спокійного життя. Та продовжувати дуже веселе життя нашого коледжу і робити все щоб воно ставало ще кращим.

Положення про студентське самоврядування